ORKA KONSEPT

Bölgede yüzlerce villa, apart ve kompleksler inşa etmiş ve bunları yerli ve yabancı yatırımcı ve tatilcilerin hizmetine sunmuş olan firmamız Orka Homes, aynı zamanda bölgede sahip olduğu 4 ve 5 yıldızlı tesislerinin imkanlarını da birleştirerek ORKA KONSEPT’ini hayata geçirmiştir. İşimiz evin satışıyla bitmemekte, bilakis bu uzun süreli bir birlikteliğin başlangıcı olmaktadır.

Sizler Orka Homes villa ya da apartlarından bir ürün satın alır almaz bizim sorumluluğumuz başlamaktadır. Sizin ve misafirlerinizin rahat ve huzurlu bir kalış sağlamanız için satış sonrası ekibimiz sizle sürekli bir irtibat halinde olacaktır.

Orka Konsept’imizde yaşlı veya gençler için, eğlenmek ya da dinlenmek isteyenler için, kısacası her yaşa hitab eden bir etkinlik ve hizmet bulabileceksiniz. Orka Homes size sadece havuzlu bir villa önermiyor, sizi Orka Dünyasına davet ediyor.

Sağlıklı Yaşam Merkezlerimiz

Orka Homes ev sahiplerimiz otellerimizdeki Ocean Spa merkezimizin dinlendirici ve yenileştirici etkisini bünyelerinde hissedeceklerdir.

Spa merkezimizde profesyonel masör ve masözler hizmet vermektedir.

Yeme-İçme

Unutulmayacak Enfes Tadlar, Özgün Kokteyller ve Ambianslar Geleneksel yerli damak tadımızdan dünya mutfaklarından değişik örneklere kadar; İtalyan, Çin, Fransız, geniş bir yelpazede ürünler sunan açık büfelerimiz, alakart restoranlarımız, güleryüzlü ve temiz bir servis eşliğinde sizlere sunulmaktadır.

Eğlence ve Aktiviteler

Tatili süresince huzurlu bir ortamda dinlenmek, güneşlenmek isteyen misafirlerimize ilaveten doyasıya eğlenmek de isteyen misafirlerimize bu imkanı da sunuyoruz.

Gün içerisinde çocuklarınız Kulüpteki etkinliklere katılıp istediği gibi eğlenirken siz nispeten daha özgür hissedeceksiniz. Her akşam farklı konseptlerdeki programlarımız sizleri eğlencenin doruğuna çıkaracaktır.

Orka Dünyası

Orka Konsept bünyesinde bulunan imkanlardan birisi de yeni inşa ettiğimiz Orka Dünyası kompleksimizdir. Bu yeni temalı su parkı projemiz ile heyecan verici bir dünyaya adım atacaksınız.

Bölgenin en büyük temalı su parkı projesinde etkinlik ve eğlenceler, sayısız kaliteli şovlar hizmetinizde olacaktır. Evinizin yakınlarında olacak bu komplekse ücretsiz ulaşım imkanı sağlayacağız.